KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409089

nr 1740 9089

Nils G Stenqvist

(1934-2005), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 231/310. Bildmått: 27x33cm, yttermått inklusive ram: 45x50cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:45:43

15/11 22:01:27 1      100 kr
17/11 20:34:16 2      Vinnande bud

Nils G Stenqvist

Läs mer om Nils G Stenqvist